Uykusuz Sohbetler Forum Alanları  

Go Back   Uykusuz Sohbetler Forum Alanları > Uykusuzlukla İlgili Alanlar > Uyku Hastalıkları -Düzensizlikleri > Uyku Apnesi/Horlama
Kullanıcı ismi
Şifreniz
Kayıt ol Yardım Üye Listesi Takvim Arama Bugünün Mesajları Bütün Forumları okunmuş kabul et

Seçenekler Arama
Old 08-24-2009, 18:06   #1
feres09
1 Gecedir Uykusuz Üye

Horkes bir işe yarıyor mu ?

benim burun deliklerinin tıkanıklığından dolayı uyku apnesi problemim var .ameliyttande her nedense çekiniyorum ...

TV 8 de bunu türkiyeye getiren firmanın yetkilisi öğe öğe bitiremedi...Benim pek aklım yatmadı . eczanede gördüm dandik bir plastik halka gibi geldi ,85 tl deyince almadım .gerçekten bir işe yarıyor mu ?
feres09 is offline   Alıntı ile Cevapla
Old 08-24-2009, 22:50   #2
kubay
6 Gecedir Uykusuz Üye

Siteye hosgeldin feres09, öncelikle gecmis olsun. Eger ameliyatla düzelebilme imkani varsa ve imkanlarin el veriyor ise hic düsünme ve yaptir burnunu. Kaliteli uyku=kaliteli yasam. Doya doya uyu. Hayatin tadini cikar.

Kubay
Old 09-21-2009, 00:32   #3
kutlu
1 Gecedir Uykusuz Üye

Ben aldım, bir hafta kadar kullandım, bu sürede faydasını görmedim ve biraz uğraş ile iade ettim. Kullanma kılavuzunda yazanlar ile telefonla ithalatçıyı aradığınızda size önerilenler birbirine ters, iade etmek istediğimde falanca süre kadar kullanın dediler. Dedikleri süre kadar kullanılması da imkansız, zira alet burnumda durmuyordu bile, uyandığımda yatakta yerlerde arıyordum. Kılavuzunda prensibini biraz açıklamaya çalışmış, çip falan demiş ama açıkçası elektronik araştırma geliştirme konusunda çalışan bir mühendis olarak belirtilmiş açıklamaları biraz saçma buldum, daha çok teknolojik terimlerle "her derde deva ilaç" satanlarınkine benzettim. İşe yarıyorsa sadece telkin yüzündedir diye düşünüyorum, bence bundan öte bir faydası yok. İade etme garantisi verdikten sonra iade etmemeniz için şartlar öne sürüp sizin kendinizi yanlış kullanıyor hissetmenizi sağlayıp verdiğiniz parayı unutturmaya yönelik bir kandırmaca olduğunu düşünüyorum.

Dediğim gibi tıbbi bir yönü olmayan kandırmaca "bence", almamakla iyi etmişsiniz yine "bence". Tabi bunlar sadece benim görüşüm, kullanıp memnun olan birini(reklamlarda hariç) tanımadım hiç.
kutlu is offline   Alıntı ile Cevapla
Old 09-25-2009, 09:12   #4
yeliz
3 Gecedir Uykusuz Üye

öncelikle geçmiş olsun hastalığınız gerçekten çok hassas bir rahtsızlık

bu hastalığı yenmek için öncelikle zayıflamanız gerekir, spor yapmanız gerekir, kanserojen maddelerden uzak durmanız gerekli

zinde kalıp hemde spor yaparak zayıflıyorsunuz market alışverişlerinizi ordan görünce para kazanıyorsunuz ve çevranizide para kazandırıyorsunuz.

eğer katılmak isteyen olursa adreslerine katalogları gönderirim.

Konu yeliz tarafından (09-25-2009 Saat 13:17 ) değiştirilmiştir..
yeliz is offline   Alıntı ile Cevapla

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)

Seçenekler Arama